پیام مدیرعامل

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. پیام مدیرعامل

به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست. شرکت رایانه خدمات امید بدواً مأموریت داشته و اینک به خود می‌بالد که توانسته است طی دوران حیات خود خدمات ارزشمندی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به نخستین بانک ایرانی ارائه نماید و موجب خرسندی است که در این مقطع زمانی افتخار خدمت بیش‌ازپیش به بانک معظم سپه نصیب اینجانب شده است.
شرکت رایانه خدمات امید با اتخاذ سیاست‌های مدنظر سهامداران و با تدوین راهبردهای مناسب، تلاش و همت سرمایه انسانی توانسته است، رهنمود مقام معظم رهبری مبتنی بر “رونق تولید” را در سال جاری سرمنشأ فعالیت‌های خود قرار دهد.
حرکت شتابان بر لبه تکنولوژی، ایجاد محیطی پویا برای همکاران، استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد اهداف شرکت، اهتمام به مقررات داخلی، اعمال نگرش علمی جامع، تعامل و ارتباط صحیح با مشتریان و شفافیت صورت‌های مالی شرکت و انتخاب همراهان بر مبنای شایسته سالاری از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت است.
بدون تردید پیشبرد اهداف و برنامه‌های شرکت با تکیه‌بر توسعه شایستگی‌ها، تقویت توانایی و استعدادها در قالب تیم‌های کاری، توجه به مدیریت دانش با نظر داشت خلاقیت و نوآوری اثربخش خواهد بود.
ارائه خدمات نوین با محوریت فناوری اطلاعات در حوزه‌های راهکار جامع بانکی، تحول دیجیتال، پرداخت الکترونیک، سرویس‌های ارزش افزوده و پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم ‌افزاری ما را به سمت جلب رضایت مشتریان ارزنده خود نائل می‌نماید.
ما بر این باوریم که ” با امید، امید را خواهیم ساخت” و موانع و چالش‌های پیش رو را کنار گذاشته و در راستای اعتلای نام امید، بهترین شرایط را رقم خواهیم زد.

فهرست