آشنایی با شرکت

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. آشنایی با شرکت

شرکت رایانه خدمات امید (سهامی خاص) به‌ منظور ایجاد ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بیشتر در جهت تأمین نیازهای فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک سپه در تاریخ 1384/04/01 و با شماره 248987 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید.
شرکت از بدو تأسیس فاقد هرگونه فعالیت بوده تا اینکه مدیران ارشد بانک سپه در دی‌ ماه سال 1385 به‌ منظور نیل به اهداف عالی بانک در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تصمیم به راه‌ اندازی و فعال‌سازی شرکت گرفتند تا به‌ این‌ ترتیب در جهت اعتلای جایگاه بانک و رسیدن به وضعیت مطلوب موردنظر اولیا محترم بانک گام‌های مؤثری برداشته شود.
از فروردین سال 1388 شرکت در محل ساختمان جدید خود در بزرگراه حقانی مستقر گردید و فعالیت جدی شرکت در راستای ارائه خدمات حوزه فنـاوری اطلاعـات و ارتباطات به بانک سپه و خصوصـا طـراحی، احداث و راه‌ اندازی مرکز داده و تجهیـز و راه‌ اندازی مرکز تماس برای بانک سپه آغاز گردید. پس‌ از آن فعالیت شرکت در بخش های دیگر مانند تأمین تجهیزات و ملزومات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای کلیه واحدهای بانک، تهیه و تأمین سوئیچ کارت برای بانک سپه، تهیه سامانه بانکداری متمرکز و … توسعه پیدا کرد.

فهرست